یک روزنامه لبنانی با انتشار گزارشی به حوادث روز گذشته در مرزهای میان لبنان و اراضی اشغالی پرداخت.

 

به گزارش پایگاه خبری ظهرآنلاین به نقل از مهر، روزنامه لبنانی الاخبار در گزارشی با عنوان «اسرائیل با سایه رزمنده‌های مقاومت می‌جنگد» نوشت: سکوت حزب الله لبنان بعد از صدور یک بیانیه در خصوص شهادت یکی از رزمندگانش توسط رژیم صهیونیستی در سوریه تبدیل به یک وسیله برای به راه انداختن جنگ روانی علیه این رژیم شد.

همین ترس و وحشت از واکنش احتمالی حزب الله باعث شد ارتش رژیم صهیونیستی در حالت آماده باش در مرزهای شمالی با لبنان و بلندی‌های اشغالی جولان سوریه قرار بگیرد. صهیونیستها بیش از هر کس دیگری از هزینه هایی که باید پرداخت کنند خبر دارند. آنها مسیرهای جبهه شمالی را بسته و با قرار دادن بلوک های سیمانی در این مسیرها نگرانی های خود را در خصوص آنکه رزمندگان حزب‌الله تجهیزات نظامی صهیونیست‌ها را به غنیمت نبرند آرام می کنند.

آنها هم چنین مواضعی که ممکن است در معرض حمله حزب الله قرار بگیرد خالی کرده و در مواضع دیگری پنهان شده اند. نظامیان رژیم صهیونیستی به خوبی می‌دانند که فرماندهان ارتش نمی توانند واکنش بازدارنده علیه حزب الله انجام دهند. ترس و وحشت صهیونیستها به قدری بالا بود که یک خودروی زرهی ارتش رژیم صهیونیستی چند روز قبل در مزارع شبعا واژگون شده و یک نظامی صهیونیست به هلاکت رسید و چند تن دیگر زخمی شدند.

روز گذشته نظامیان صهیونیست با سایه رزمندگان مقاومت درگیر شدند. دستپاچگی ارتش رژیم صهیونیستی به رسانه های این رژیم نیز منتقل شده به طوری که برخی از رسانه های عبری زبان از شلیک موشک به تجهیزات نظامی رژیم صهیونیستی خبر داده و برخی دیگر از آنها از خنثی شدن یک عملیات از سوی حزب الله سخن گفتند.

آنچه که مشخص است این است که حزب الله لبنان توانست با سکوت خود دشمن را دستپاچه کند و این ترس و وحشت در سطوح سیاسی، امنیتی و رسانه‌ای رژیم صهیونیستی کاملا مشخص است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد