با وجود اینکه سکه همچنان در حال رشد قیمت است ولی اتفاق مهم بازار امروز دو شوک افزایشی در قیمت دلار بود که باعث شد بیشتر خانواده سکه حباب منفی به خود بگیرند.

در زمان انتشار این خبر قیمت هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان است و قیمت هر عدد سکه بهار آزادی طرح قدیم هم ۹ میلیون و ۶۰۷ هزار تومان است.

 

همچنین هر عدد نیم سکه به قیمت ۵ میلیون و ۲۵۳ هزار تومان، ربع سکه به قیمت ۳ میلیون و ۸۳ هزار تومان و سکه یک گرمی به قیمت ۱ میلیون و ۶۰۲ هزار تومان به فروش می‌رسد.
باید گفت سکه امامی، سکه بهار آزادی، نیم سکه و ربع سکه نسبت به قیمت دیشب به ترتیب ۳۵۲، ۲۰۰، ۱۰۰، ۳۰ هزار تومان گرانتر شده اند و سکه گرمی تغییری نداشته است.

از سوی دیگر باید گفت سکه امامی ۹۲۶ هزار تومان حباب را با خود حمل می‌کند و برعکس سکه بهار آزادی، نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی نسبت به قیمت واقعیشان ۲، ۴۴۸، ۶۷۷، ۴۱۵ هزار تومان حباب منفی دارند.
قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۹۵۹ هزار تومان است که نسبت به قیمت شروع بازار صبح ۲۰ هزار و ۵۰۰ تومان رشد کرده است و در بازار جهانی هم ارزش هر اونس طلا با رشد ۲۰ دلاری نسبت به دیروز به ۱۸۱۵ دلار است.

و اما از بازار ارز
در جریان معاملات امروز بازار ارز، نرخ دلار یک بار در شروع بازار صبح و یک بار در شروع بازار عصر با افزایش قیمت های ۲۵۰ و ۲۰۰ تومانی همراه بود و در نتیجه مرز ۲۲ هزار تومان را هم پشت سر گذاشت.
بر همین اساس تا لحظات تنظیم خبر تابلوی شبکه اطلاع رسانی طلا و ارز قیمت دلار را ۲۲ هزار و ۲۰۰ تومان و یورو ۲۴ هزار و ۴۰۰ تومان نشان میدهد. که با توجه به گزارش این شبکه دلار نسبت به دیروز ۴۴۰ تومان و یورو ۱۵۵ تومان افزایش برابری داشته است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد