نشست صمیمانه ائمه جماعات مساجد محله شهید هرندی، فرماندهان حوزه ۳۰۳ بسیج برادران و خواهران ، دبیر شورایاری محله، مدیر محله با حضور جحت الاسلام حقانی و نماینده محترم دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر در امور ساماندهی آسیب های ناشی از اعتیاد در محلّه شهید هرندی برگزار شد.

 

به گزارش ظهرآنلاین در این نشست سردار نظری با تاکید بر ناهماهنگی بین دستگاه ها برای برطرف شدن آسیب های اجتماعی در محله هرندی؛ اولین اقدام را رسیدن به یک طرح مشترک و واحد بین همه ی دستگاه ها دانست و بر لزوم داشتن یک نقشه راه واحد تاکید نمود.

 

 

سردار نظری در ادامه افزود، مشارکت جهادی تنها راه حل مشکلات محله شهید هرندی است و بر نقش ائمه جماعات در پیشگیری و فرهنگ سازی تاکید نمود.

 

 

وی افزود بسیج، مساجد، گروه های جهادی و سایر مجموعه هایی که در محله برای رفع مشکلات فعالیت میکنند باید به یک طرح مشترک برسند و اولویت را کمک رسانی به خانواده ی سالم و کمتر آسیب دیده محله اعلام داشت.

 

در ادامه جلسه چند تن از ائمه جماعات مساجد محله شهید هرندی و فرمانده بسیج شورایاری محله گزارشی از اوضاع و مشکلات پیش رو برای حل شدن مشکلات ارائه دادند.

 

 

در آخر حجت الاسلام بیات با بیان این مطلب که مشکلات محلّه صرفاً با تشکیل جبهه حق حل نخواهد شد، راهکار و راه حل را همکاری، هماهنگی و هم افزایی همه عناصر فرهنگی جبهه حق دانست.

 

 

در ابتدای جلسه نیز حجت الاسلام حقانی ضمن خوش آمدگویی به مدعوین جلسه از حضور سردار نظری تشکر و تقدیر کرد.

این مراسم در مکان جبهه مردمی شهید هرندی برگزار شد.

 

 

 

 

پایان/

 

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد