- ظهر آنلاین - http://zohronline.ir -

بهتاش بالاخره توجه پتر چک را جلب کرد

دروازه بان اسطوره ای اهل جمهوری چک به یکی از پست های بازیگر سریال پایتخت واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه خبری ظهرآنلاین [1]به نقل از ورزش سه، در سریال پایتخت که سالهاست یکی از محبوب ترین برنامه های تلویزیونی برای مردم ایران به شمار می رود، ردپای فوتبال هم دیده می شود. فصل ششم این سریال در حالی در ۱۵ قسمت پخش شد که یکی از شخصیت ها با نام بهتاش فریبا در این فصل نقش دروازه بان تیم نساجی قائمشهر را بازی می کند و در یک بازی مقابل پرسپولیس به صورت تصادفی شانس بازی و درخشش پیدا کرد.

 

 

صحنه های بازی بهتاش در برابر پرسپولیس که دقیقا در روز بازی تیم های پرسپولیس و نساجی در لیگ نوزدهم فیلمبرداری شده و با جلوه های ویژه تصویر او به جای علیرضا حقیقی (دروازه بان اصلی نساجی) قرار داده شده، توجه زیادی را جلب کرد و پس از پخش در قالب سریال، به سرعت در شبکه های مجازی دست به دست می شود.

 

 

اما شب گذشته اتفاقی بسیار جالب در این زمینه و در همان فضای مجازی رخ داد. در سریال پایتخت کاراکتر بهتاش فریبا به دلیل ضربه ای که به سرش وارد شده یک کلاه شبیه پتر چک بر سر دارد و دائما خودش را با لقب پتر چک ایران صدا می زند. در صحنه های دیدار مقابل پرسپولیس هم او با همین شکل و شمایل واکنش هایی درخشان نشان می دهد و ستاره زمین لقب می گیرد. حالا اتفاق جالبی که در اینستاگرام رخ داده، این است که اکانت رسمی پتر چک [2]، دروازه بان اسطوره ای جمهوری چک و باشگاه های چلسی و آرسنال، زیر یکی از پست های صفحه بهرام افشاری – بازیگر نقش بهتاش فریبا – واکنش نشان داده است.