استاد حوزه علمیۀ قم گفت: بلا و ابتلاء می‌آید که ما به خدا نزدیک شویم، اما عده‌ای در این ابتلا، با طرح شبهات الهیاتی می‌خواهند ما را از خدا جدا کنند.

 

به گزارش پایگاه خبری ظهرآنلاین به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام سید محمدمهدی میرباقری استاد حوزۀ علمیه قم در بیانی با اشاره آغاز ماه مبارک شعبان و ظرفیت‌های بالای آن گفت: ماه شعبان، شعبه‌هایی برای رسیدن به سرچشمۀ خیر، یعنی نبی اکرم (ص) دارد. در این ماه شفاعتِ پیامبر اکرم(ص) مستقیماً در معرض انسان‌ها قرار گرفته است.

 

وی با اشاره به ویروس منحوس کرونا اظهار کرد: بیماری اخیر نباید موجب غفلت از فرصت‌های معنویِ پیشِ‌‌رو شود. نباید خودمان را در معرض ویروس‌هایِ شبهات الهیاتی قرار دهیم. بلا و ابتلاء می‌آید که ما به خدا نزدیک شویم، اما عده‌ای در این ابتلا، با طرح شبهات الهیاتی می‌خواهند ما را از خدا جدا کنند.

 

حجت‌الاسلام میرباقری اظهار کرد: پایداری در صحنه برای کسانی است که صابرند، صابران کسانی هستند که خدا به آنان در بحران  و متنِ بلایا بشارت داده است. آنان کسانی هستند که در بلا خدا را پیدا می‌کنند، اگر تا حالا غافل بودند و نمی‌دانستند از کجا آمده‌اند و به کجا می‌روند، حالا با یک یا چند بلا فهمیده‌اند که در کجا و در مقابل چه کسی قرار دارند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد